Hiltongdansk

avatar

Hotel Hilton Gdańsk położony jest w atrakcyjnym pod względem turystycznym oraz biznesowym pukcie miasta. Zaprasza do rezerwacji pokojów w różnych standardach wyposażenia.

hiltongdansk.pl

 • Hiltongdansk 22.04.2015

  Hilton Gdańsk – oferta weselna

  Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Młodej Pary. Dlatego też tak szczególna okazja wymaga wyboru szczególnego i klimatycznego miejsca. Idealną lokalizacją na tak wyjątkową uroczystość jest restauracja Mercato, uznana za najlepszą gdańską restaurację, będąca częścią hotelu Hilton Gdańsk. Wyborna kuchnia, doświadczony personel i niepowtarzalny klimat sprawią, iż uroczystość będzie urzeczywistnieniem marzeń Państwa Młodych.

  hilton6  Oferta weselna

  W ramach oferty weselnej dostępne są różne warianty obiadowe i cenowe, dzięki...

 • Hiltongdansk 02.02.2015

  Luksusowa kuchnia hotelowa w sercu Trójmiasta

  Mercato mieści się gdańskim hotelu Hilton – usytuowana na parterze, z którego okien widać malowniczą Motławę i Starówkę. Restauracja od lat jest nie tylko wizytówką hotelu i miejscem dla gości, ale również alternatywą na obiad czy kolację dla Gdańszczan. Za co kochają to miejsce?

  423348 460451994002566 1230304149 n  Międzynarodowe smaki

  Najlepsze gatunki mięs i ryb, świeże warzywa, soczyste owoce z całego świata. Tak krótko można opisać menu w Mercato. Jest to miejsce reprezentujące kuchnię kontynentalną, czyli najbardziej znane smaki świata. Dwa razy w roku...

 • Hiltongdansk 24.10.2014

  Profesjonalna sala konferencyjna

  Jeśli przeprowadzać konferencje to tylko z najlepszymi. Profesjonalna obsługa, piękny wystrój i nowoczesny sprzęt gwarantują sukces każdego spotkania. Przygotowanie bankietu firmowego, konferencji lub spotkania biznesowego jest zazwyczaj sprawdzianem dla naszych umiejętności organizacyjnych. Z oferta przygotowaną przez Hilton Gdańsk organizowanie eventów nigdy nie było tak proste.

  shutterstock 96688192  Do dyspozycji gości oddane jest około 600m2 powierzchni konferencyjnej. W jej skład wchodzi cztery nowoczesne sale konferencyjne oraz dwie gustowne sale bankietowe:

 • Hiltongdansk 30.07.2014

  Ożywienie rynku hotelowego w Polsce

  Rynek hotelowy w Polsce konsekwentnie się rozwija i ugruntowuje swoją silną pozycję nie tylko w kraju, ale również na rynku europejskim. Na taki stan rzeczy wpływa przede wszystkim ciągły wzrost gospodarczy w kraju oraz efekt „halo”, który jest wynikiem zorganizowania UEFA Euro 2012. W rezultacie czego rok 2013 okazała się niezwykle rentowny dla operatorów hotelowych w Polsce, a i prognozy na rok 2014 są nader optymistycznie.

  hotel  Przykładem regionu, w którym ten korzystny trend jest silnie zauważalny, jest Trójmiasto. Bardzo dobra sytuacja w...

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.